emoFEST- Festival cüzdanınız artık telefonunuzda

emoFEST ile,  festival organizasyonlarınızda ödeme sorunları için ihtiyaç duyduğunuz çözümü sunmayı hedefliyoruz.

emoFEST- Online Ödeme Sistemi gelişmiş teknolojisi ve kullanıcı dostu tasarımıyla ön plana çıkmaktadır.  İşte ürünümüzün bazı özellikleri:

  • Hızlı ve Kolay İşlem: emoFEST, festival katılımcılarının hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmasını sağlar. Ödeme yapmak için her seferinde kredi kartı bilgilerini girmek veya banka hesaplarını kontrol etmek zorunda kalmazlar. 
  • Festivaldeki tüm para yönetimi organizasyonunu tek bir platformda toplayan emoFEST, uzayıp giden kasa sıralarını ortadan kaldırarak katılımcılara çok daha iyi bir festival deneyimi sunmayı vadeder.
  • Mobil Ödeme Kolaylığı: emoFEST ile katılımcılar, akıllı telefonlarından veya tabletlerinden kolayca ödeme yapabilirler. Fiziksel cüzdan taşıma ihtiyacı ortadan kalkar ve sadece birkaç dokunuşla ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.
  • Müşteri Deneyimi: emoFEST, müşteri deneyimini iyileştirmek için tasarlanmıştır. Hızlı ödeme seçenekleri, QR kod ve barkod ile ödeme imkânı festival akışı hatırlatıcıları gibi özellikler müşterilerin işlem sürecini daha kolay ve keyifli hale getirir.

Uygulama, festival günlük programı ve sahne takvimi, konser ve sanatçı detayları, kampanyalar, promosyonlargibi özellikler de barındırmaktadır. Çoklu dil seçeneği ile, yabancı uyruklu müşterilerden de ödeme almanızı kolaylaştırır.

  • Güvenli Ödeme: Kredi kartı bilgileri veya banka hesapları gibi hassas bilgiler, cüzdanın şifreleme teknolojileriyle korunur.

emoFEST, müşterilerin güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlar. Ödeme süreçleri güvenli bir şekilde şifrelenir ve hassas finansal bilgiler müşteri gizliliğini koruyacak şekilde işlenir.

  • Sadakat Programı – Promosyonlar: emoFEST ile kullanıcılara sadakat programları ve promosyonlar sunabilirsiniz. Promosyonlar kapsamında kullanıcılar alışverişlerinden fayda sağlayabilir, bu da müşteri sadakatini artırabilir ve kullanıcıların daha sık ödeme yapmasını teşvik edebilir.