button_phone

Haberler Haberler

Emoda Yazılım, yazılım çözümleri sunan yenilikçi bir bilgi ve iletişim şirketidir. Emoda Yazılım, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün Teknoparkında faaliyetlerine devam etmektedir.

PERSIST H2020 projesi kapsamında, Emoda Yazılım'ın öncülüğünü yaptığı Görev 4.1 “PERSIST mHealth uygulaması” Şubat ayında geliştirilmiş ve teslim edilmiştir.
Şubat 2021

Geliştirme sırasındaki teknik destekleri için DXC Teknoloji, Maribor Üniversitesi ve Gradiant'a teşekkür ederiz. mHealth Uygulaması, projeye katılan Belçika, Letonya, Slovenya ve İspanya'dan 4 hastane ile yayınlandı. Başvuru, onaylarının ardından Nisan ayı boyunca bu hastanelerden toplam 160 hasta tarafından kullanılacak. MHealth Uygulamasındaki bu başarıların bir sonucu olarak artık hastalar şunları yapabilir:
  • > Uygulamaya Kayıt olup oturum açın.
  • > Akıllı banda bağlanın, veri toplayın ve verilerin özetini grafikler gibi farklı görsel bileşenlerde görüntüleyin.
  • > Günlük duyguları bildirin.
  • > Klinisyenler tarafından verilen anketleri cevaplandırın.
  • > Analiz edilecek bir günlük videosu kaydedin.
  • > Klinisyenler tarafından belirtilen makaleleri okuyun.
  • > Klinisyenlerden mesaj ve randevu alın.

İzmir Demokrasi Üniversitesinde Uluslararası Mühendislik Sempozyumuna Katılım
Aralık 2020

EMODA olarak Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Mühendislik Sempozyumunda Klinik Karar Destek Sistemleri ve içinde bulunduğumuz AB projesi hakkında bir sunum yaptık.

Sunum konusu Sağlık Hizmetlerinde Klinik Karar Destek Sistemlerine Yönelik Uygulamaların Geleceği idi. Örnek Olay: H2020 PERSIST Projesi

Uluslararası IDU # Mühendislik Sempozyumu - IES'20, İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından 5-6 - 10-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Microsoft Teams iletişim platformu kullanılarak online olarak gerçekleştirildi. Bu yıl "Endüstride Mühendislik Uygulamaları" ana temasıyla gerçekleştirilecek sempozyum, mühendislik alanlarında çalışan tüm öğrenci, mühendis, akademisyen ve diğer bilim adamlarının katılımına açıktı.

Teknopark İzmir Yüksek Teknoloji Ödülleri Akademik İşbirliği Ödülü
Kasım 2020

Emoda Yazılım şirketimizi Teknopark İzmir Yüksek Teknoloji Ödül Töreni'nde Akademik İşbirliği Ödülüne layık gören İzmir Teknopark Yönetim Kurulu ve Değerlendirme Komitesi'ne teşekkürlerimizi sunarız.

İzmir Tarih Mobil Uygulaması Yayımlandı
Eylül 2020

İzmir Tarih Mobil Uygulaması ile Tarihi Kent Merkezini Keşfedin Emoda Yazılım olarak bu projenin mobil uygulama sürecinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. İzmir Tarih Mobil Uygulaması, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2013 yılında başlatılan İzmir Tarih Projesi kapsamında hayata geçirildi.

PERSIST Projesi başlangıç toplantısı Vigo, İspanya'da
Nisan 2020

PERSIST projesi için 1. gün tamamlandı! PERSIST ekibi olarak Vigo'da bir toplantı yaptık. Kanserden kurtulanların bakımını iyileştirmek için Yapay Zeka ve Büyük Veriyi içeren yeni bir Ufuk2020 projesine başlıyoruz.

PERSIST başlangıç toplantısının ikinci günü

PERSIST projesi 2. gün toplantısında, teknolojide güvenlik, mahremiyet ve etik hakkında konuşarak oturuma başlıyoruz.

Sağlık, Demografik Değişim ve Refah Bilgilendirme Günü

Horizon2020 Sağlık, Demografik Değişim ve Refah Alanı 2020 Çağrı Bilgilendirme Günü 9 Eylül 2019 tarihinde Ankara'da TÜBİTAK Başkanlık Binası Mustafa İnan Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi ve Emoda Yazılım, Kadir Üğüdücü ve Dr. Umut ARIÖZ olarak sunumumuzu gerçekleştirdik. hem geçmiş deneyimlerimiz hem de #PERSIST projemiz hakkında. Etkinlik boyunca bize yardımcı olan A. Özge Gözay ve diğer HORIZON 2020 / UKO TÜBİTAK ekibine teşekkür ederiz.