Vetcode Yazılımı ve Mobil Uygulaması

Vetcode Yazılımı ve Mobil Uygulaması, belirli uygulama türleri ve veterinerlik bakımı stilleri için optimize edilmiş özelliklerle veteriner klinikleri için tüm yönleri ele alan eksiksiz bir yönetim sistemi sağlar. Hastanın aşılarını, randevularını ve geçmiş teşhislerini takip etmek için evcil hayvan sahiplerine yönelik bir mobil uygulama geliştirildi.

Vetcode, uygulamanın tüm özelliklerini veya yalnızca iş akışlarına uyan parçaları kullanma seçeneği sunarak kullanıcıya özgürlük tanıyarak işi kolaylaştırır.

Tıbbi Cihaz Entegrasyonu

Yazılım, kliniklerdeki tıbbi test cihazları ile iletişim kurar. Test sonuçlarının hasta kayıtlarına kolayca kaydedilmesi ve hatta hasta evcil hayvan sahibiyle kolayca paylaşılması. Vetcode, piyasadaki tüm cihazların yazılıma entegre olmasını sağlamak için çok çalışır.

Yeni özelliklere Sahip Sık Güncellemeler

Web tabanlı ve mobil geliştirmenin gücünü kullanan Vetcode, kliniklerdeki yerel makinelerde güncelleme yazılımı ile hızlı bir şekilde yeni özellikler oluşturur ve yeni güncellemeler yayınlar.

Hassas Verilerin Güvenliğini Sağlama

Vetcode, verilere ulaşma sürecini katmanlayarak ve verileri kullanıma ve ihtiyaca göre filtreleyerek güvenliği oluşturur. Klinisyenler, verileri çoğu zaman gizli ve çevrimdışı tutarak, müşteri verileri, hasta raporları ve mali kayıtlar güvenlidir.

Müşterilerle iletişim ve Hastaların Takibi

Vetcode, müterilerle iletişimi merkezine koyar. Kullanıcılarına iletişim ortamını seçme konusunda esneklik sağlar. Klinisyenler SMS hizmetlerini, mobil bildirimleri kullanmayı veya e-posta yoluyla bilgi göndermeyi seçebilirler.