Microcell Laboratuvar Bilgi Sistemi


Microcell Labarotuvar Bilgi Sistemi, Türkiyedeki tüm özel ve devlet hastanelerine servis sağlamak için laboratuvarlara yönelik geliştirilen bir yazılımdır. Microcell, hastaneler ve laboratuvarlar arası koordinasyonu ve güvenli veri akışını sağlar.

E-imza ile Süreçleri Hızlandırır

Elektronik imza, elektronik karbon belgelerini imzalamak için kullanılan elektronik bir koddur. Elektronik imza sistemi, şifrelenmiş gönderen bilgisayar ile bu şifrelemenin şifresini çözebilen alıcı bilgisayar arasında çalışır. Gönderenin şifreleme işlemi ve alıcının işlemi, verilerin şifreleme işleminin gerçekleştirildiğini gösterir.

E-imza, raporu tek tıkla onaylama imkanı sunarken, zamandan tasarruf ederek ve kafa karışıklığını ortadan kaldırarak onay sürecini daha pratik hale getiriyor. Bu şekilde onaylanan raporların ödemesi de hızlı bir şekilde alınabilir. Kısacası Microcell, tüm analiz süreçlerini kısaltan ve basitleştiren önemli bir çözümdür.

Etkili Rapor Yazma Araçları

Patolojik incelemelerin sonuçlarının detaylı olarak gruplandırılarak raporlanmasına olanak sağlar. Oluşturulan ve kaydedilen raporların web’e aktarılabilme özelliği sayesinde, raporlar her zaman net ve detaylı görüntülenebilir ve hızlı bir şekilde incelenebilir. Aynı zamanda rehber e-postaları doktor maillerine de gönderilebilir. Testler şablon haline getirilip önceden kaydedilebilir ve ardından rapor yazımı tamamlanır ve sonuçlandırılır.