button_phone

Laboratuvar Yazılımı
Microcell

EMODA, Türkiye'deki tüm özel ve kamu hastanelerine patolojik hizmet veren laboratuvarlar için yazılım geliştirmiştir. Projenin temel amacı, hastaneler ve laboratuvarlar arasında koordinasyonu ve güvenli veri akışını sağlayan bir yazılım geliştirmekti.

E-İmza ile Süreçleri Hızlandırır

Elektronik imza, elektronik karbon belgelerini imzalamak için kullanılan elektronik bir koddur. Elektronik imza sistemi, şifrelenmiş gönderen bilgisayar ile bu şifrelemenin şifresini çözebilen alıcı bilgisayar arasında çalışır. Gönderenin şifreleme işlemi ve alıcının işlemi, verilerin şifreleme işleminin gerçekleştirildiğini gösterir.

E-imza, raporu tek tıkla onaylama imkanı sunarken, zamandan tasarruf ederek ve kafa karışıklığını ortadan kaldırarak onay sürecini daha pratik hale getiriyor. Bu şekilde onaylanan raporların ödemesi de hızlı bir şekilde alınabilir. Kısacası Microcell, tüm analiz süreçlerini kısaltan ve basitleştiren önemli bir çözümdür.

Etkili Rapor Yazma Araçları

Patolojik incelemelerin sonuçlarının detaylı olarak gruplandırılarak raporlanmasına olanak sağlar. Oluşturulan ve kaydedilen raporların web'e aktarılabilme özelliği sayesinde, raporlar her zaman net ve detaylı görüntülenebilir ve hızlı bir şekilde incelenebilir. Aynı zamanda rehber e-postaları doktor maillerine de gönderilebilir. Testler şablon haline getirilip önceden kaydedilebilir ve ardından rapor yazımı tamamlanır ve sonuçlandırılır.